Морська Зміна Eurocamp коблево

До початку зміни:

Про табір

Морська зміна дитячого мовного табору Eurocamp пройде у Коблеві, на базі готельно-туристичного комплексу.
Коблево знаходиться на березі Чорного моря за 40 км від центру Одеси на кордоні Миколаївської та Одеської областей. Піщаний пляж із помірно пологим дном – ідеальний відпочинок для наших кемперів. Напрочуд м’який клімат сприяє тому, що Коблево по праву вважається одним із яскравих, сонячних місць на півдні України. Сосновий ліс, зелені газони і тінисті алеї є природним видом рельєфу місцевості.

 

Зміцнити здоров’я вашої дитини — наше основне завдання.

програма

8:15

Підйом, ранкові гігієнічні процедури

8:45

Ранковий фітнес

9:15

Сніданок

10:00-12:00

Навчання/ Гуртки ( на вибір: Швидкочитання/Англійська/Блогінг/Акторська майстерність/Вокал/Хореографія/Футбол/Настільний теніс/Тренінги)

12:00-13:30

Купання у басейні/морі + анімаційна програма

14:00 -14:30

Обід

14:30-16:00

Вільний час

16:00-16:30

Полуденок

16:45-18:00

Купання у басейні/морі + анімаційна програма

18:00-19:00

Загальнотабірні, загонні ігри, квести, спортивні ігри, майстер-класи, підготовка до виступів тощо.

19:15-19:45

Вечеря

20:00-22:00

Вечірній захід + дискотека

22:00-22:30

Вечірня свічка + чаювання зі смаком

22:30

Гігієнічні процедури

23:00

Відбій

ОСОБЛИВОСТЮ “Родзинкою” нашого табору безсумнівно є ЯРКА та УНІКАЛЬНА анімаційна розважальна програма, АНАЛОГІВ ЯКОЇ Ви більше не знайдете НІДЕ!!! Щоліта та кожної зміни ми зустрічаємо у своєму таборі дітей, які приїжджають до нас рік у рік, щоб знову поринути у креативну атмосферу нашого табору! На вашу дитину чекає щоденна анімаційна програма, купання в морі та басейнах, аквапарк, спортивні ігри та змагання, танцювальні батли та флеш-моби, захоплюючі квести, творчі майстер-класи, тематичні вечірки, фестиваль фарб Холлі, пікніки та барбекю вечірки, вечір програми, запальні дискотеки та багато іншого! Ми подбаємо про те, щоб Вашій дитині ніколи не було нудьгувати!

Ми допомагаємо дітям удосконалювати знання мови та подолати психологічний бар’єр! Програма “English in Action” від мовної школи Euroschool включає:
• 1 заняття англійською на день
• Розмовний клуб BlaBlaClub
• Заняття у порівневих групах
• Попередній онлайн тест для визначення рівня + фінальний тест за результатами навчання
• Сертифікат про закінчення ступеня навчання від мовної школи Euroschool
• Безкоштовний 5 місячний курс он-лайн вивчення анлійської в Eroschool у подарунок

Інфраструктура та розміщення

Місце локації нашого табору — закрита база відпочинку, що приймає тільки дитячі групи, що розташувалася на 4,08 га доглянутої, пахучої в квітах і зелені, закритої території, що охороняється і включає в себе: величезний басейн з різними рівнями глибини,
універсальні криті спортивні майданчики;
2-х поверховий спальний корпус; сучасну їдальню з кондиціонованим обіднім залом та лінією роздачі страв, дитячі майданчики, футбольне та волейбольне поля, конференц-зали для проведення занять; власний пляж з тіньовими навісами та шезлонгами.
Діти розміщуються у сучасному двоповерховому корпусі, у номерах із новим ремонтом.
У кожному номері одноярусні або двоярусні ліжка, шафа для зберігання особистих речей, тумбочки, кондиціонер. Діти проживають по 3 або 4 особи.
Санвузол та душ у кожному номері.

Харчування

4-разове харчування здійснюється в ресторані готельного комплексу, де працює лінія роздачі страв, дитина може вибрати страви із запропонованого асортименту. Смачна домашня кухня, екологічно чисті продукти харчування. У меню включені національні страви та страви європейської кухні. Меню відповідає всім сучасним вимогам дієтології, а також санітарним нормам.

Виникли питання? ми з радістю відповімо!

Дати заїздів та ціни

Дата заїздів Ціна Раннє бронювання
03.08.2022 - 14.08.2022 12500 10550 (до 01.03.2022)

Екскурсії

  • Екскурсійна програма до Одеси
500

Трансфер

  • Організовуємо трансфер груп з м. Харкова, Полтави, Кременчука, Києва, Дніпра, Запоріжжя — вартість уточнюйте у менеджера.
1200 - 1300