Допомогти дітям

Діти війни

ДИТИНСТВО ПОРАНЕНЕ ВІЙНОЮ

Ми живемо в 21 столітті і такі слова як «діти війни» не мали б стосуватися нас та наших дітей, але…

24 лютого в наші життя та життя наших дітей увірвалася війна, безщадна, жорстока, кривава війна. Війна, яка забрала багато: мрії, надії,  посмішки, щасливе та безтурботне дитинство, яка розділила життя дітей на «до» та «після».

I ми маємо спробувати повернути дітям їх звичне життя, хоча б частково.

ТОМУ ТАБІР «Eurocamp» відновлює свою роботу. Цього літа ми приймаємо деякі категорії дітей на безкоштовній основі, за рахунок благодійних донатів.

Звертаємося до вас із проханням допомогти дітям повернути радість дитинства та відволіктися від жахів війни. Просимо про матеріальну підтримку в організації літнього табору для дітей постраждалих від агресії сусідньої держави.

 

З 2010 року ми працюємо з дітьми, та організовуємо дитячий відпочинок в україні та за її межами. наша досвідчена команда готова розпочати роботу з дітьми в цей важкий час, програма табору буде проводитися за участю психологів.

Слід також пам’ятати, що війна відірвала дітей від нормального процесу навчання, тому ми пропонуємо насичену навчальну програму з вивчення іноземних мов, швидкочитання, фінансової грамотностї, курс «цікава наука».

Розважальна програма табору включає творчі майстер-класи, квести, спортивні заходи, походи, екскурсії, вечірки та дискотеки.

Ви можете переказати свої пожертви на рахунок благодійного фонду, з яким ми співпрацюємо або на рахунок нашої організації. зібрані кошти будуть витрачені на проживання, харчування, медичне обслуговування, психологічну допомогу та активну програму занять для дітей, зарплату працівникам.

ПРИЙМАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО ДІТИ:

  • учасників бойових дій;
  • які втратили одного або обох батьків під час війни
  •  проживаючі в зоні бойових дій, зруйнованих населених пунктах та окупованих територіях.

Щоб подати заявку зверніться до адміністрації табору за указаними телефонами і вас внесуть у лист очікування. Кількість безкоштовних місць буде залежити від фінансування благодійного фонду.

Усі інші категорії дітей, можуть на платній основі приїхати на будь-яку зміну без листа очікування. 

Допомогти дітям

Ви можете допомогти дітям за допомогою Wayforpay, Swift або зробити грошовий переказ на банківський рахунок.

Обрати спосіб оплати.

м.Харків вул.Ахсарова,13

Euroschoolkh2010@gmail.com

050-185-37-13

спонсори

Пожертвувано: 7000 грн

Пожертвувано: 7000 грн

Пожертвувано: 7000 грн

Пожертвувано: 7000 грн